CMC - De kunst van het certificeren
- Wanneer
- 18-12-2018 15:30 uur tot 18:00 uur
- Waar
-
De Observant (Stadhuisplein 7
3811 LM Amersfoort) - Wat
- Bijeenkomst
-
1 PE
Twee jaar na de invoering van het assessment als aanvulling op een positieve beoordeling op het dossier, zijn er alweer heel wat Ooa leden CMC gecertificeerd.
En dat lijkt ons een goede reden om alle CMC-leden eens in het zonnetje te zetten!
Daarom nodigt de Ooa je graag uit voor een bijeenkomst op dinsdag 18 december 2018.
Tijdens deze bijeenkomst zal Gert de Gruijter van CRP (Certification & Registration of Professionals) een korte lezing geven over de kunst van het certificeren, waarbij hij met name aandacht zal besteden aan het proces van her-certificering. Want gecertificeerd zijn is één, maar hoe blíjf je dat ook?
De bijeenkomst wordt feestelijk afgesloten met een hapje en een drankje, waarbij je in een informele sfeer je collega’s kunt ontmoeten.
Programma
15.30 Ontvangst
16.00 Start
17.00 Borrel
Locatie
De Observant
Stadhuisplein 7
3811LM Amersfoort
Doelgroep
"De kunst van het certificeren" is voor iedereen die (onlangs) zijn CMC certificaat heeft behaald. Leden met deze titel worden speciaal voor deze bijeenkomst uitgenodigd.
Informatie
Ooa-secretariaat, tel. 033 247 34 42