MKB kennisnetwerk bijeenkomst: Nieuwe Businessmodellen voor de (MKB) adviseur
- Start:
- 07-12-2012 15:00
- Eind:
- 07-12-2012 18:00
- Locatie:
- Hogeschool Utrecht
- Type:
- Ooa professionaliseringsactiviteit
Organisatieadviseurs hebben te maken met krimpende omzetten, dalende rendementen en rode cijfers, zowel bij de zzp’er als bij de gerenommeerde namen.
Bedrijven in veel sectoren ondervinden dat hun huidige business model niet meer werkt als gevolg van veranderingen in hun omgeving. Maar het is niet allemaal slecht nieuws, ook in deze tijd zijn er nog steeds bureaus die het goed doen en een groei laten zien. Over het algemeen zit het verschil in de keuzes die gemaakt worden, en hoe deze keuzes vertaald worden in de business modellen.
Ook organisatieadviseurs met het MKB als doelgroep zullen zich moeten buigen over hun propositie en positionering. Waar zit de toegevoegde waarde, waarin kan je jezelf en je bureau zich onderscheiden?
In de bijeenkomst van het MKB kennisnetwerk zullen we met elkaar aan de slag gaan om na te denken over het business model van de nieuwe adviseur.
Het MKB kennisnetwerk stelt zich ten doel kennis, ervaringen en ideeën te delen onder organisatieadviseurs die het MKB als doelgroep hebben.
Voor meer informatie en aanmelding kunt u een bericht sturen aan Henk Stuurman via het Ooa secretariaat via secretariaat@ooa.nl. Aanmelding vooraf is noodzakelijk voor deelname aan de bijeenkomst.
Locatie