Activiteitenagenda

Workshopreeks “Keyword research and Consultant 2.0” (5 modules)

Start:
12-10-2009 18:30
Eind:
12-10-2009 21:30
Locatie:
Leusden
Type:
Ooa professionaliseringsactiviteit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Workshopreeks “Keyword research and Consultant 2.0”

Deze 5 workshops maken deel uit van de workshopreeks 
“Building A Successful Consulting Business Using The Internet” 
en kunnen afzonderlijk gevolgd worden.

Datum : start 12 oktober 2009, 5 modules in totaal
Tijd : 18.30 – 21.30 uur
Locatie : Leusden
Minimaal aantal personen : 10 personen

* Let op: De prijs van deze workshopreeks wijkt af van de normale prijsstelling voor eenmalige workshops. U krijgt de beschikking over een “online toolkit” plus internet marketing software en u wordt een halfjaar lang tussen de vijf bijeenkomsten door begeleid door uw workshopleider en persoonlijke e-mentor.

Deelnemers die deze 5 workshops gevolgd hebben, kunnen vervolgens instromen in module 6 van de workshopreeks “Building A Successful Consulting Business Using The Internet”.

Het onderwerp
In de workshopreeks “Building A Successful Consulting Business Using The Internet” leert de zelfstandig werkende organisatieadviseur en/of het kleine organisatieadviesbureau in 10 modules het internet in te zetten voor de eigen acquisitie en marketing. De eerste 5 modules zijn gebundeld in deze afzonderlijke leergang en gaan specifiek in op het marktonderzoek en het doen van keyword onderzoek.

In blokken van 3 uur wordt eerst de theorie van het keyword onderzoek behandeld en daarna wordt de theorie direct geoefend en in praktijk gebracht. Daarbij kan de deelnemer de eigen website optimaliseren of het keyword onderzoek inzetten voor een nieuw te kiezen onderwerp en website.

Resultaat
Aan het einde van de 5 workshops hebben de deelnemers een goed onderbouwd keyword onderzoek gedaan. Dit keyword onderzoek legt de basis voor het internet business plan. De opgedane kennis en vaardigheden kunnen deelnemers ook toepassen bij eigen klanten.

Het programma
In de 5 workshops komen onder andere de volgende onderwerpen aan de orde:

Het vinden van een kansrijke niche in de markt. Wanneer is een niche 
   te breed of te smal?
*  Het identificeren van winstgevende onderwerpen binnen de 
   gekozen niche.
*  Het onderzoeken van winstgevende keywords op het internet.
*  Het leren werken met begrippen als “keyword profitability, supply 
   and demand” op keywords.
*  Hoe besluit je welke keywords het beste zijn voor jouw onderwerp 
   en website?
Het analyseren van het online aanbod en de concurrentie van andere 
   dienstverleners.
*  Het plannen van je monetization mix en de juiste verdienmodellen.
*  Het uitwerken van een blauwdruk voor de content, inclusief het 
   kiezen van de perfecte domeinnaam.

Data 5 workshops:
maandag 12 oktober 2009
dinsdag 3 november 2009
dinsdag 24 november 2009
maandag 14 december 2009
maandag 11 januari 2010

Doelgroep
De doelgroep is de zzp’er en het kleine organisatieadviesbureau (small business) die meer inzicht en vaardigheid willen krijgen in het doen van goed keyword onderzoek om zo meer potentiële klanten via het internet te bereiken. Ook adviseurs van grotere bureaus kunnen deelnemen.

Affiniteit met het internet is gewenst en de deelnemer moet het leuk en interessant vinden om online actief te zijn en zelfstandig aan zijn/haar eigen business plan en keyword onderzoek te werken, ook buiten de cursusavonden om. Om het maximale rendement uit de lesstof en de oefeningen te halen is het advies wekelijks één of twee dagdelen te reserveren om aan het keyword onderzoek te werken.

Voorwaarde voor deelname
Voorwaarde voor deelname is vaardigheid in het kunnen lezen in het Engels. Zowel het trainingsmateriaal, als de keyword research tools zijn in het Engels opgesteld. 

Deelnemers kunnen de opgedane kennis toepassen op Nederlandstalige website(s). Er zijn adviseurs en andere professionals die de tools en kennis gebruiken om niet-Engelse websites te maken en/of te optimaliseren. Maar deelnemers moeten zich realiseren dat de workshopreeks en het proces is ingericht en geoptimaliseerd voor de Engelstalige markten. De workshops zelf worden in het Nederlands gegeven.

Uw workshopleider

Herbert Verweij (1970), econoom en gecertificeerd management consultant, verzorgt voor de Ooa in samenwerking met SiteSell Education de workshopreeks, toegepast op de dagelijkse praktijk van organisatieadviseurs. Hij geeft deze workshopreeks ook aan Nederlandse universiteiten. 

Tussen de maandelijkse workshops door is Herbert Verweij als e-mentor/e-coach voor de deelnemers beschikbaar.

Praktische informatie

Waar?
Locatie in Leusden.

Wat zijn de kosten?
Ooa-leden:  € 895,00
Niet-leden:  € 995,00 

Deze prijs is inclusief 5 workshops, 6 maanden e-coaching (alle online begeleiding buiten de workshops om), alle workshop materialen (digitaal) en internet software (excl. 19% BTW).

U schrijft in en betaalt voor de gehele reeks van 5 workshops.

Deelnemers die deze 5 workshops gevolgd hebben, kunnen instromen in module 6 van de workshopreeks “Building A Successful Consulting Business Using The Internet”. U betaalt voor module 6 tot en met 10 een meerprijs:

Ooa-leden:  € 895,00
Niet-leden:  € 995,00

Schrijft u direct in voor de gehele workshopreeks van 10 modules dan kunt u deelnemen tegen gereduceerd tarief:

Ooa-leden:  € 1.395,00
Niet-leden:  € 1.495,00 

Hoe meld ik mij aan?
Uiterlijke aanmelddatum: 7 oktober 2009.
Per email: secretariaat@ooa.nl (vermeld uw NAW-gegevens, lid of niet)
Er is geen maximum aan het aantal deelnemers, wel gaat de workshopreeks alleen door als wij meer dan 10 aanmeldingen ontvangen. Ongeveer twee weken vóór aanvang van de eerste workshop ontvangt u van ons een bevestiging, de routebeschrijving en factuur.

Hoe kan ik annuleren?
Uitsluitend schriftelijk (per post, fax of e-mail) vóór 7 oktober 2009. 
Annuleert u na 7 oktober 2009, dan worden de kosten volledig in rekening gebracht.

Informatie: Ooa secretariaat

 
   
Terug naar het agenda overzicht

Permanente Educatie punten (PE-punten)

In de Ooa activiteitenagenda staan de te behalen PE-punten per activiteit vermeld.
Hierin is onderscheid gemaakt in drie typen PE-punten: 

  • Professionele reflectie (Rood)
  • Vakinhoudelijke verdieping (Blauw)
  • Professionele ontmoeting (Groen)

De Commissie van Toelating en Toetsing (CTT) heeft de professionaliseringsactiviteiten van de Ooa als volgt ingedeeld: klik hier voor de verdeling.

Impressie activiteiten

De Orde organiseert een groot aantal activiteiten per jaar. Klik hier voor een impressie van deze activiteiten.

Activiteiten van andere verenigingen

De Ooa heeft met de BA&O en nvim afspraken gemaakt over het over en weer deelnemen van leden aan door de verenigingen georganiseerde activiteiten. Voor leden de mogelijkheid om tegen voordelige (leden-)tarieven kennis te maken met en deel te nemen aan de activiteiten van de BA&O en nvim.

Klik op het logo voor de link naar de activiteitenagenda.




Sioo workshops Veranderen, Organiseren, Adviseren en Leidinggeven in 2012/2013 (21 tot 39 PE punten!)

Login
  1. Wachtwoord vergeten?